gratis software en apps downloaden
✔ Zoek binnen 2.798 gratis apps & software:

My Daily Wallpaper logo
My Daily Wallpaper

gratis Windows software

Gratis Wallpapers Downloaden

Een wallpaper is een afbeelding die op de achtergrond van Windows wordt getoond. Vindt u het leuk om regelmatig een nieuwe wallpaper te selecteren? My Daily Wallpaper downloadt deze automatisch voor u van tientallen gratis bronnen.

Wilt u de wallpaper op uw smartphone aanpassen? Kijk dan eens naar de gratis TapDeck app.


My Daily Wallpaper is een gratis computerprogramma voor Windows dat automatisch wallpaper afbeeldingen downloadt van populaire site zoals National Graphic, Wallpaper Web en deviantART. Vervolgens kiest u zonder veel moeite dagelijks een nieuwe wallpaper voor uw desktop.

Alle wallpapers worden onderverdeeld over bijna 50 categorieën waaronder planten en dieren, abstract, landschappen en fantasie. In totaal zijn er meer dan 500.000 wallpapers van hoge kwaliteit beschikbaar.




My Daily Wallpaper downloadt wallpapers van de volgende sites:

  • Arts Wallpapers (www.artswallpapers.net)
  • Celebrity Wallpaper Base (www.celebritywallpaperbase.com)
  • Car-Pic (www.car-pic.ru) - ChanArchive (www.chanarchive.org)
  • Deskbeauty (www.deskbeauty.net)
  • Desktop Exchange (www.desktopexchange.com)
  • Desktoppr (www.desktoppr.co)
  • DeviantART (www.deviantart.com)
  • Gandex (www.gandex.ru)
  • Girl HD Walls (www.girlhdwalls.com)
  • Good-Wallpapers (www.good-wallpapers.com)
  • HD Wallpapers (www.hdwallpapers.in)
  • Mota.ru (www.mota.ru)
  • Novoboi (www.novoboi.ru)
  • National Geographic (www.nationalgeographic.com)
  • PickyWallpapers (www.pickywallpapers.com)
  • PSXExtreme (www.psxextreme.com)
  • PulsarMedia (www.pulsarmedia.com)
  • Superb Wallpapers (www.superbwallpapers.com)
  • WallpaperFx (www.wallpaperfx.com)
  • WallpaperHD.eu (www.wallpaperhd.eu)
  • Wallpapers.ie (www.wallpapers.ie)
  • Wallpaper Vortex (www.wallpapervortex.com)
  • Wallpaper Web (www.wallpaperweb.org)

My Daily Wallpaper screenshots

My Daily Wallpaper screenshot
My Daily Wallpaper screenshot

Op de website van de ontwikkelaars van deze gratis software kunt u meer informatie vinden en kunt u de software downloaden.


Website van de makers van My Daily Wallpaper

website van My Daily Wallpaper direct naar My Daily Wallpaper download pagina